Narodila jsem se na Slovensku v roce 1970. Vystudovala jsem střední ekonomickou školu v Banské Bystrici. Od roku 1990 žiji a bydlím v Praze.

Po střední škole jsem pracovala v kanceláři na různých pozicích.

Už jako malá holka jsem si představovala, jak se líčím, lakuji si nehty, nosím krásné šaty a vysoké podpadky.

V roce 2006 jsem se rozhodla radikálně změnit svoji profesi. Udělala jsem si kurz vizážisty a začala se věnovat tomu, po čem jsem celý život toužila – kosmetice.

V roce 2008 těsně před vánocemi, mě oslovila na prezentaci paní z Mary Kay. Nedůvěřivě jsem souhlasila s hodinkou krásy zdarma (a to jsem si říkala – to určitě, v dnešní době něco zdarma?!), kterou jsem absolvovala hned začátkem ledna 2009. Byla jsem naprosto unešená vším – vystupováním paní z Mary Kay, úžasnými přípravky, skvělým pocitem na pleti, líčením … Znáte to, najednou máte pocit – to musím mít! chi – chi. Vzhledem k tomu, že se hodně věnuji líčení nevěst a žen na různé příležitosti, hledala jsem kosmetiku, která dokonale připraví pleť pod líčení. A ejhle, ona si mě našla sama :-).

Od ledna 2009 pracuji s kosmetickými přípravky Mary Kay jako kosmetická poradkyně a od července 2010 jsem na pozici Nezávislá Sales Director.

Vřele doporučuji každé ženě vyzkoušet účinek této skvělé kosmetiky a ráda Vám poskytnu hodinku péče o pleť zdarmaPokud upřednostňujete teplo Vašeho domova, pozvěte svoje kamarádky k sobě domů a já se o Vás velmi ráda postarám přímo u Vás viz. Staňte se hostitelkou Mary Kay.

Pořádám Relaxační víkendy. Naučím Vás líčit se pro každodenní příležitosti, ale také pro slavnostní a společenské události. Odpočiňte si a necte se hýčkat! Lifting pleti je skvělou příležitostí k relaxaci. Nezapomínejte, že péče o ruce a nohy je také velice důležitá. 

Ráda si s Vámi při kávičce nezávazně popovídám o pracovní příležitosti, jak se stát kosmetickou poradkyní  viz. Kariéra.

Neváhejte, zavolejte a objednejte se.

Ráda se Vám budu věnovat,

Vaše Mirka