Líčení

Líčení je jedna z důležitých součástí slavnostního okamžiku. Ušetřete čas a nechte se profesionálně nalíčit. Využijte služeb vizážistky. Nabízím svatební líčení, líčení na ples, promoce nebo do divadla.

 

 

Svatební líčení

Svatební den znamená pro nás ženy den s velkým "D". Každá  z nás chce v tento den zářit a být krásná. Právě z těchto důvodů pracuji s nevěstou již několik měsíců před svatbou. Každá nevěsta před zkouškou líčení získává poradenství péče o pleť zdarma, kdy jí doporučím jaké přípravky jsou pro její pleť nejvhodnější, aby pleť byla v den svatby mladistvá, rozjasněná a svěží. Na zkoušce tedy určím typ pleti nevěsty, vyzkoušíme make up a líčení. Důležité je, aby se nevěsta cítila přirozeně.

Svatební líčení - zkouška   800,- Kč
Svatební líčení v den svatby 1.500,- Kč
Líčení svatebčanů (cena za jednu osobu) 500,- Kč

(Místo dle dohody - při dojezdu za vámi +  doprava, u delších vlasů možno domluvit i formování drdolu, cena dle dohody.)

 

Slavnostní líčení - ples, promoce, divadlo

Při významných životních údálostech chce být žena zvláště půvabná. Vašim úkolem je, příjemně se naladit na slavnostní akci, mým úkolem je vybrat správné barvy a profesionální aplikaci. Dokonalý make up a neodolatelné líčení Vám dodá sebevědomí a příjemný pocit.

 

Slavnostní líčení - zkouška  500,- Kč
Slavnostní líčení v den akce   900,- Kč

(Místo dle dohody -  při dojezdu za vámi +  doprava, u delších vlasů možno domluvit i formování drdolu, cena dle dohody.)

 

Minikurz  osobního líčení

Absolvováním kurzu získáte zkušenosti a dovednosti pro každodenní líčení a slavnostní příležitosti. Každá žena touží, aby její pleť působila svěže, upraveně a dokonale. Důležitá je pěstěná pleť. Naučíte se, jak správně pečovat o svojí pleť. Díky správnému výběru přípravků na každodenní líčení a správnému postupu, se stane líčení pro Vás hrou. Osvojíte si spoustu rad - jak používat tužku na oči, použití korektorů, či rozjasňovače pleti, jak vybírat make up, či nanášet tvářenku ... Vhodné barvy a aplikace stínů, tvářenky, make upu, či rtěnky z Vás udělá sebevědomou ženu.

  • příprava pleti před líčením
  • základy líčení
  • technika, jak správně nanášet make up, stíny, tvářenku, korektor, úprava obočí
  • denní líčení
  • ukázka večerního líčení
Minikurz líčení v trvání 1 a 1/2 hodiny 600,- Kč

  (V ceně zahrnuto použití veškerých potřeb k líčení, při  dojezdu za vámi +  doprava)  

 
Nabídka pro firmy
 
Firmám nabízím komplexní služby formou zaměstnaneckých výhod (benefity), jako součást programu setkávání zaměstnanců na firemních akcích (teambuildingy) a další:   
 
  • líčení na firemní akce, důležité jednání, veletrhy, firemní fotografie
  • příprava balíčků pro zaměstnance (ženy i muže) - vánoce, den žen, či jiné akce
  • vizážistická poradenství pro zaměstnance, či klienty
 
 
  Objednejte se...Objednejte